Strach o swoje życie i uczucie wirowania

Witam. Ciągle boje się i swoje zdrowie i życie boje się ze jestemnna coś poważnego chora. Cały czas od paru miesięcy mam wrażenie ze kręci mi się w głowie uczucie bujania od środka zapadania chwiania nie umiem rego opisac alee nic nie wiruje. Myślałam na początku ze to nerwica ale już sama nie wiem. Czy Mogło Ja Wywołać Np. W tamtym roku dwa razy poronilam i dodatkowo straciłam prace dodam też ze cały czas mam głupie myśli

Proszę Pani,

Doznania, które opisała pani, mogą mieć charakter lekowy. Wydarzenia, które Pani opisała, ponieważ są trudne i niekorzystne, mogły przyczynić się do zaniepokojenia. Gdyby Pani uznała, ze te objawy i myśli są zbyt dokuczliwie, proszę skorzystać z konsultacji z psychologiem.

Serdeczne pozdrowienia
Tomasz Furgalski

Dzień dobry!

Jeśli wykluczone zostaną przyczyny czysto medyczne, jest prawdopodobne, że to objawy nerwicy czy reakcja na silny stres, traumę utraty ciąży czy objawy depresji. Proszę skonsultować się z psychoterapeutą.

Pozdrawiam!

Dzień dobry. Opisała Pani 3 mocno stresujące wydarzenia, które przytrafiły się Pani w ubiegłym roku - poronienia oraz utrata pracy. Myślę, że może to mieć ogromny wpływ na Pani obecny stan. zalecam udanie się na konsultację psychiatryczna oraz psychologiczną, być może przyczyny tych zaburzeń uda się rozwiązać za pomocą terapii. Pozdrawiam.