Strach o zdrowie i życie bliskich

Kiedy mialam 9 miesiecy moja mama wyjechala za granice.Wychowywal mnie tato przez moje pierwsze 4 lata.Jestem do dzis z nim bardzo zwiazana a z mama nie koniecznie.Mam 26 lat.Czesto miewam mysli,ze boje sie ,ze moj tato odejdzie... Boje sie smierci bliskich a po moim dziecku to moj Tato jest mi najblizszy choc jest chlodna osoba.Bylam bardzo chora i to on prowadzal mnie do szpitala.Nie wyobrazam sobie zycia bez niego.Jak przestac o tym myslec?Dobija mnie to.Ten strach...

http://www.krakowpsycholog.com.pl/

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza