Strach przed delegacjami

Witam Od pewnego czasu mam pewien problem odnośnie samopoczucia pracuje , dwa tygodnie temu byłem w delegacji czułem się strasznie ponieważ brakowało mi domu życia codziennego po pracy czułem się jak by w zamknięciu. na samą myśl o delegacji zaczyna mnie boleć głowa , zbiera mi się na płacz , nie umiem poukładać myśli . mam wrażenie że praca zajmuje moje całe życie codzienne. czuję strach przed delegacją nie wiem co mam robić proszę o pomoc z góry dziękuję .

Pozdrawiam serdecznie,
Agnieszka Urbanowicz

Witam serdecznie,

Problem, który Pan opisuje bardzo utrudnia Panu życie. Praca jest ważna, ale nie może Pan wykonywać swoich obowiązków ponieważ pojawia się niezrozumiały lęk przed wyjazdem w delegację. Jeśli chciałby Pan zrozumieć, skąd taka reakcja warto byłoby bliżej przyjrzeć się temu z kompetentnym psychoterapeutą. Zwykle po kilku spotkaniach można dość trafnie określić, skąd taka reakcja i wybrać odpowiedni sposób terapii. Warto to zrobić jak najprędzej, by nie narażać się na stres, który dodatkowo jak przypuszczam może obniżać pana efektywność w pracy.
Zachęcam również do przeczytania artykułu, który może Pana naprowadzić na możliwe przyczyny Pana kłopotów:
https://martadziekanowska.wordpress.com/2014/09/09/84/

Pozdrawiam
Marta Dziekanowska
------
http://integral.com.pl/

Witam serdecznie,

Problem, który Pan opisuje bardzo utrudnia Panu życie. Praca jest ważna, ale nie może Pan wykonywać swoich obowiązków ponieważ pojawia się niezrozumiały lęk przed wyjazdem w delegację. Jeśli chciałby Pan zrozumieć, skąd taka reakcja warto byłoby bliżej przyjrzeć się temu z kompetentnym psychoterapeutą. Zwykle po kilku spotkaniach można dość trafnie określić, skąd taka reakcja i wybrać odpowiedni sposób terapii. Warto to zrobić jak najprędzej, by nie narażać się na stres, który dodatkowo jak przypuszczam może obniżać pana efektywność w pracy.
Zachęcam również do przeczytania artykułu, który może Pana naprowadzić na możliwe przyczyny Pana kłopotów:
https://martadziekanowska.wordpress.com/2014/09/09/84/

Pozdrawiam
Marta Dziekanowska
------
http://integral.com.pl/