Strach przed jazdą komunikacją a możliwość wyleczenia

Od dzieciństwa boję się jazdy komunikacją, pociągami itp. Podróżuję tylko rowerem lub samochodem-jego boję się mniej-poczucie bezpieczeństwa daje mi fakt, że zaufany i znajomy mi kierowca zatrzyma się, kiedy źle się poczuję. Choruję 20 lat. Zaczęło się od nieprzyjemnej sytuacji w samochodzie (ostra rodzinna kłótnia), podczas której obawiałam się o swoje życie, rok później jedno z moich rodziców zginęło w wypadku.Leczyć zaczęłam się paręlat temu-terapia nic mi nie dała, Czy mam szansę wyzdrowieć?

Dzień dobry,

Nie sposób udzielić odpowiedzi na Pani pytanie przy takiej ilości informacji.
Jak długo leczyła się Pani i jak leczenie wyglądało ? Czy to była psychoterapia ?
W jakim nurcie prowadzona ?
To co może Pani zrobić to skonsultować się z innym psychoterapeutą /ośrodkiem (np.: http://www.rasztow.pl/) - co w Pani przypadku jest możliwe do osiągnięcia (wyleczenie ?) lub korzystać z farmakoterapii w wyjątkowych sytuacjach.