Strach przed nowym związkiem

Witam,tak zgadza się ze borykam sie z takimi myślami a mianowicie czy bede szczesliwa w nowym zwiazku?nie mam blisko do psychoteraupełty dla tego o pomoc zasięgnełam tutaj.Czuje cos do mojego chłopaka,mam do niego zaufanie choc nie było mi łatwo,przyjaciele mowia ze to moja wina ze sobie pozwolilam na takie traktowanie ze tamten mnie bił.ale co ja mialam zrobic .Teraz wszytko do mnie wrocilło,chciala bym o tym zapomniec ale mam blokade taka nie dma rady juz dłuzej

Dzień dobry!

Domyślam się, że to pytanie jest nawiązaniem do innego, wcześniejszego listu. Trudno więc o odpowiedź, nie znając całej historii. Bez wątpienia jednak warto zająć się doświadczeniem przemocy w poprzednim związku. Jak to się stało, że w Pani związku pojawiło się bicie? Jak Pani na nie reagowała? W jaki sposób sobie Pani z nim radziła? A przede wszystkim - co zrobić, żeby nie powtórzyło się ono w przyszłości? Jak odbudowywać poczucie własnej wartości, zaufanie do ludzi. Organizacje pomocowe, psychologowie oraz psychoterapeuci pracują również w niewielkich miasteczkach.

Pozdrawiam!

Może warto żeby skorzystała Pani z pomocy psychologa/psychoterapii online? Są psycholodzy, którzy pracują w ten sposób, zapewniając opiekę i wsparcie osobom, które nie maja możliwości udać się na wizytę. Zachęcam!