Strach przed rozstaniem z partnerem

Jesli po 15latach konkubinatu caly czas nalegalam aby partner uposledzony umyslowo umiarkowanie zaplombowal zeby a on odmawial.uwaza ze sie boi i ogolnie 40lat nie byl u dentysty.chce byc ze mna ale tez chce abym go akceptowala szczerbatego a mnie taki widok odpycha.rozmowy na nic sie nie zdaja.boje sie odejsc od partnera bo pare wrozek mi powiedzialo ze nastepni mezczyzni beda pozucac mnie.boje sie samotnosci co robic

Aleksander Ropielewski

Proszę postąpić zgodnie z Pani odczuciem. Nie wiem jak silne są relacje łączące Panią z konkubentem i jakie są Pani oczekiwania odnośnie jego osoby. Może Pani zasięgnąć porady u psychologa.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

to rozległy i wielowątkowy temat.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY (moża też pracowac na skypie).pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza