Strach przed schizofrenią

mam problem tego typu ze popadam w jakies stany paranoi mianowicie leki panika strach przed schizofrenia doszukuje sie symptomow tej choroby otoczenie wydaje mi sie w okol jakies dziwne i ogolnie czuje sie dziwnie chyba ze sie czym zajme wtedy czuje sie normalnie nie zbyt dobrze ale normalnie do tego dochodza bole kregoslupa i glowy zaparcia i wzdecia na przemian z taka mocnie zbita papka mam wrazenie ze sobie sam to wymyslam nie wiem juz co mam robic nigdy nie robilem zadnych badn szczegolowych
ponad rok temu

Podobne zaburzenia mogą mieć także tło emocjonalne. Zachęcam zatem do zgłoszenia się do lekarza psychiatry i psychologa, podjęcia diagnostyki, a w razie potrzeby także psychoterapii.