Strach przed śmiercią po wypadku samochodowym

Witam. Mam pewien problem, z którym nie mogę sobie poradzić a wstydzę się iść do specjalisty. Kiedyś miałam wypadek samochodowy, jechałam rowerem, wjechał we mnie samochód. Leżąc w domu miałam koszmary, śniły mi się kości.. śmierć.. do dzisiaj nie mogę się pozbyć tych myśli.. boję się śmierci.. wiem, że kiedyś skończy się moje życie.. te myśli dręczą mnie w takich chwilach kiedy nic nie robię. Często zadaje sobie pytanie po co żyjemy skoro i tak umrzemy. Proszę o pomoc, płaczę po nocach przez to

witam. Sądzę, że potrzebuje pani psychoterapii. nie ma czego się wstydzić, wielu ludzi boi się śmierci, jeśli nie każdy trochę.