Strach przed własnym domem i czucie czyjejś obecności

Witam. Moj problem polega na tym że coraz bardziej boje się swjego wlasnego domu. zaczelo to się ok. 8 miesiecy temu zaczelam czuć czyjąś obecność w moim otoczeniu i czuje do dziś zagrożenie zycia. Gdy jestem sama w domu zawsze płacze ze strachu. Czasem mam wrażenie że całe moje życie to fikcja lub sen z ktoego nie moge sie wybudzić i ta mysl zniecheca mnie do wszystkiego.

Dzień dobry!

Leczenie stanów lękowych (i innych trudności i chorób życia psychicznego) prowadzą psychologowie oraz lekarze psychiatrzy. Proszę pozwolić sobie pomóc i zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

Witam Panią
Żeby skutecznie Pani pomóc, należy przyjrzeć się różnym
sytuacjom i wydarzeniom na przestrzeni Pani życia,
które doprowadziły do opisanych lęków, dotrzeć do źródła
problemu, rozpoznać przyczynę psychicznych uwarunkowań
związanych z przymusem wykonywania wspomnianych przez Panią
czynności i na tej podstawie opracować właściwą metodę terapii.
Zachęcam Panią do podjęcia psychoterapii.
Terapeuta pomoże Pani odzyskać spokój i równowagę wewnętrzną.
Pozdrawiam serdecznie

Hanna Markiewicz
psycholog
konsultacje@psycholog24online.pl
http://psycholog24online.pl