Strach przed zakończeniem toksycznego związku

Mam 28 lat i roczna córkę. Nie widze szansy na poprawie w moim dotychczasowym zwiazku i chcialabym go zakonczyc. Boje sie jednak ze w przyszlosci gdy poznam kogoa innego.to on nie zaakceptuje mojej corki z z poprzedniego zwiazku. Moja relacja z partnwrem jest bardzo toksyczna ale boje sie odejsc co.mam robic?

Dzień dobry, w trudnej dla Pani sytuacji zyciowej potrzebuje Pani wsparcia i przepracowania swoich obaw, trudności oraz wzmocnienia. Psychoterapia może być taką formą leczenia, która Pani może w tym momencie pomóc. Pozdrawiam, Tomasz Kościelny, psychoterapeuta psychodynamiczny. Pracuje indywidualnie, z parami, małżeństwami i grupami w gabinetach w Warszawie oraz poprzez Skype, tkoscielny@interia.pl, tel. 692 13 99 40.