Strata wszystkich włosów przy łysieniu plackowatym

Witam cierpie na lysienie plackowate,stracilem wszystkie wlosy brwi i rzesy. Kiedys juz cierpialem na ta chorobe ale nie dotegostopnia, mialem tylko Placki. dodam iż ma niedoczynnośc tarczycy w lekkim stopniu imialem lekki stres przed maturami. Czy da sie zaleczyc ta chorobe czybrwi kiedykolwiek odrosną?

Aleksander Ropielewski

Choroba ma charakter nawrotowy u różnych osób ma ona różny przebieg. Nie ma gwarancji, że podjęte leczenie przyniesie wyleczenie, jednak zdecydowanie należy podjąć próby leczenia.

To przewlekła choroba i bardzo cięzko odpowiedziec czy włosy odrosną i w jakim tempie.

Prosze poczytać o najnowszej metodzie- niechirurgiczny implant włosów php