Streptococcus agalactiae w wymazie z gardła

Dzień dobry. Dzisiaj dostałem wyniki badań , okazało się, że wyhodowano Streptococcus agalactiae (wzrost liczne). Badany byl wymaz z gardla. Wymaz robilem poniewaz tydzien temu dostalem goraczki i mialem nalot na jezyku i migdalkach(nalot byl duzo wczesniej i nieprzyjemny zapach, jednak dopiero postanowilem za to sie zabrac, bo ani to refluks, a lekarz sam nie wie co). Czy mogłem zarazić sie tym podczas seksu oralnego z partnerką? Antybiotyk juz koncze, bo lekarz stwierdzil ze to byla angina.

mogłeś tym zarazić się od partnerki. tym bardziej jeżeli Ty i Ona JEŹDZICIE GDZIEś po świecie. Należy przeprowadzić 14 to dniową kurację antybiotykową zgodnie z antybiogramem