Stres a bicie serca u 20-latki

Witam, czasami mam takie wrażenie, szczególnie jak sie zestresuje w ciagu dnia, ze czuje serce swoje, taki jakby lekki skorcz. Jestem straszna "panikara" i wydaje mi sie, ze to stresowe, ale nie jestem pewna. Byłam ostatnio u lekarza i badała bicia mojego serca i nic nie mowila, ze jest niewporzadku. Ja duzo sobie tez wymyslam i nie wiem czy to jest powod do niepokoju

Lek. Bianka Małczuk

Witam. Przyczyną rzeczywiście może być stres. Zalecam jednak konsultację lekarską. Proszę poinformować lekarza o występujących u Pani objawach. Dla pewności można również rozważyć wykonanie badania ekg. Pozdrawiam.