Stres a problemy gastryczne

Dzień dobry. Od zawsze byłem podatny na stres, ale odkąd zacząłem studiować, nie mogę normalnie funkcjonować. Ciągłe problemy z biegunką,wzdęcia,złe samopoczucie, zawroty głowy. Opuszczam zajęcia bo zawsze kiedy jest cisza w sali, mi zaczyna bardzo głośno dziwnie burczeć i "strzelać" w żołądku czego się wstydzę.Ostatnio najważniejszy egzamin oblałem, bo dźwięki brzucha był tak głośne, ze zalałem się cały potem i wyszedłem z sali.Kiedy jestem na weekend w domu, moje zdrowie jest IDEALNE.Co robic?

Dzień dobry, wiele wskazuje na to że przyczyny pana problemów maja podłoże nerwicowe. Zachęcam do konsultacji psychologicznej, razem z psychologiem przyjrzycie się pańskim problemom i podejmiecie decyzję co do dalszych działań. Pozdrawiam.