Zapytaj lekarza

1 , 0 2 3 , 0 9 7

odpowiedzi udzielonych przez naszych ekspertów

Rzetelnie + Bezpiecznie + Bezpłatnie

Stres a przelewanie i ściskanie w żołądku

Witam. Budząc się codziennie o 4 nad ranem wstaje do pracy strasznie mi burczy i przelewa się w jelitach, dochodzą gazy, boli żołądek ściska mnie w gardle i ściąga do wymiotów i Czy to może być stres? Zanim wyjdę z domu do pracy do spędzam w toalecie 2 razy. Jak dojadę do pracy wszystko mija? Pomóżcie mi ostatnio biorę leki na osłonę jelit.
KOBIETA, 33 LAT ponad rok temu

Jakie są objawy sepsy?

Lek. Bartosz Małek
69 poziom zaufania

Szanowna Pani, Myślę, że w Pani sytuacji należy skonsultować się z lekarzem gastrologiem, który zaproponowałby Pani odpowiednie badania w celu potwierdzenia lub wykluczenia jakiejkolwiek choroby organicznej. Często tak opisywane objawy mogą być związane z zaburzeniami czynnościowymi, czyli sytuacją, w której pojawiają się objawy bez uchwytnej przyczyny organicznej. Przyczyną tego typu zaburzeń może być właśnie stres.

0
Lek. Bartosz Małek
69 poziom zaufania

Szanowna Pani, Opisywane przez Panią objawy mogą mieć podłoże organiczne i być związane z chorobą, lecz mogą być również spowodowane zaburzeniami czynnościowymi, czyli występowaniem objawów bez uchwytnej przyczyny. Proponuję skonsultować się z gastrologiem, który dobierze odpowiednie dla Pani badania w celu potwierdzenia lub wykluczenia choroby.

0
redakcja abczdrowie Odpowiedź udzielona automatycznie

Nasi lekarze odpowiedzieli już na kilka podobnych pytań innych użytkowników.
Poniżej znajdziesz do nich odnośniki:

Strefa Kobiety
Ważne tematy