Stres a silne pieczenie w okolicy serca

Witam mam 22 lata w momencie kiedy sie zdenerwuję albo czymś stresuję odczuwam silne pieczenie w okolicy serca, drętwienie i mrowienie lewej ręki, do tego zaczynam się trząść i dygotać, ostatnio dodatkowo odczuwam jeszcze mdłości... co to może oznaczać?
22 LAT ponad rok temu

Witam serdecznie. Dolegliwości jakie podajesz moga być wynikiem stresu i nerwów. Jednak nie mogę wykluczyć organicznej choroby serca lub naczyń wieńcowych. Warto udać się do kardiologa. Pomocne jest też badanie EKG