Stres, bóle brzucha a test ciążowy

Witam,8 dni czekalam na okres,bylam bardzo zestresowana,wkońcu zacząl boleć mnie brzuch jak na okres i dostalam,ale jest bardzo skąpy,krwawię tylko przy oddawaniu moczu,1 dzień bolal mnie prawy jajnik,ale po tabletce,przestal.Czy mogę być w ciąży,jeśli dzień przed okresem zrobilam test i wyszedl negatywnie.Pozdrawiam

Witaminy w ciąży

Lek. Magdalena Pikul

Witam. Ciąża jest bardzo mało prawdopodobna ale jeśli ma Pani wątpliwości to polecam zgłosić się do poradni ginekologicznej.

Witaj
Jeden test nie przesądza tego , że nie jesteś w ciąży ! Proszę zrób powtórnie test , lub udaj się po poradę do specjalisty- ginekologa, ponieważ może na początku ciąży może wystąpić plamienie. Pozdrawiam