Stres i ból w wielu miejscach

Witam, borykam się długotrwałym stresem od wielu lat. Mam obecnie 18 lat i często z stresu zaczynam mieć bóle w wielu miejscach takie ciepłe pieczeni i jakby rwanie mięśni? takie punkty bólu, zmieniąją się niektóre a inne zostają w tym samym miejscu. Często temu bólu towarzyszy drętwienie kończyn. Najbardziej regularnym miejscem tego bólu jest miejsce po szwie z dzieciństwa gdzie wbił mi się duży kawałek szkła ale rana została zaszyta. W miejscu tym jest mocne uczucie rwania a w reszcie miejsc jest lżejsze rwanie z pulsującym, pieczącym bólem. Miewam również czasem raz na miesiąc lub dwa taki mocny ból klatki piersiowej. Czuje wtedy taki ścisk w w piersi i kujący ból przy każdym oddechu

Dzień Dobry Panu :)

Nie napisał Pan, jaki styl życia prowadzi Pan na co dzień - to ma fundamentalne znaczenie.

Zaprezentowane przez Pana symptomy wskazują na odpowiedź Pana organizmu na przewlekający się stres.
Celowa byłaby bezpośrednia konsultacja diagnostyczna w Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ-tu albo prywatnie).

Samoistnie objawy nie miną, zachęcam Pana, by sięgnąć po specjalistyczne wsparcie.

Z życzeniami dla Pana radości,

irena.mielnik.madej@gmail.com
tel. 502 749 605