Stres i fobie przed spotkaniami z obcymi ludźmi

Dlaczego jak przyjdzie listonosz patrzy na mnie przerażliwie szybko chcę sie podpisać co daje efekt gryzmolenia niewyrażnie,pocę się ,trzese i potem w domu staram się wziąsć coś nauspokojenie bo boję się nastepnych takich scen jak u lekarza czy w banku,czy urzedach.Jak w końcu sobie samodzielnie w domu z tym problemem pomóc jest to już nie do zniesienia

Dzień dobry,

Zachęcam do podjęcia leczenia we współpracy ze specjalistą, a nie samodzielnie.
Pomoc może Pani uzyskać np.: w Poradni Leczenia Nerwic, Poradni Zdrowia Psychicznego (w ramach NFZ) - gdzie lekarz psychiatra oceni Pani dolegliwości, a następnie zaproponuje najlepszą formę/metodę leczenia dla Pani.

odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza