Stres i nerwica oraz brak motywacji

witam. mam raczej powazny problem. nie potrafie poradzic sobie ze stresem i nerwica, bywa tak ze nie chce mi sie wychodzic z lozka, mam brak motywacji, czasem jest tak ze za bardzo chcialabym aby wszystkie sprawy sie ulozyly od razu , mam ochote wygarnac wszystkim co mysle ale jakas sila zatrzmuje mnie przed tym tak dusze wszystko w sobie a potem czuje jak wszystko sie nasila nie chce mi sie wychodzic z domu z lozka czuje brak checi do dzialania a najgorsze jest to ze nie mam wsparcia. co robic

Dzień dobry,

Proszę znaleźć w swoim mieście psychoterapeutę i udać się na konsultacje, które być może zakończą się wspólną decyzją o podjęciu leczenia.
Pomoc może Pani uzyskać w ramach NFZ - np.: Poradnia Leczenia Nerwic, PZP lub prywatnie.

Dzień dobry, trudno jednoznacznie określić przyczynę i głębokość pani problemów na podstawie tego opisu. Zachęcam do konsultacji psychologicznej. Psycholog-psychoterapeuta podczas kilku spotkań postawi wstępną diagnozę pani problemów i zaproponuje dalsze kroki postępowania, być może rozpoczęcie psychoterapii. Pozdrawiam.