Stres i nerwowość a leki

Witam ma na imię Marcin żyję w ciągłym stresie jestem nerwowy i nadpobudliwy szukam jakiejś pomocy chciałbym zapytać czy guarana będzie dobrym rozwiązaniem

Dzień dobry,

Prawdopodobnie nie.
Myślę, że najlepiej jak skorzysta Pan z KONSULTACJI u psychoterapeuty, który po osobistym zbadaniu może zaproponować podjęcie leczenia bądź skieruje Pana do odpowiedniego specjalisty.