Stres i nerwowość u 19-latki

Witam,jestem strasznie nerwowa ,nie moge potrafie stresu ,nie jestem skupiona,czuje ścisk w środku , jak ktos do mnie coś mówi nie mogę się skupić to wszystko jest przez moją sytuacje w domu( jak ktoś zainteresowany posty wcześniejsze)Od przyszłego tygodnia zaczynam dorywczą pracę coraz bardziej się denerwuję ,myślę cały czas że coś mi nie bedzie wychodzić ,bo wiem jaka jestem nie opanowana.Jest mi cały czas słabo,bo nie czuję ducha spokoju,prosze czy ktos zna jakies tabletki które pomogą.

Dzień dobry!

Niestety, nie istnieją ogólnodostępne uniwersalne leki, które rozwiązywałyby nasze problemy.
Drogą leczenia stanów nerwowych, lękowych, depresyjnych jest farmakoterapia (przy konsultacji z lekarzem psychiatrą) oraz psychoterapia.
Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

tableki nie pomoga, pomoze solidna terapia.odpowiedź na portalu niewiele pomoże,polecam konsultacje u DOŚWIADCZONEGO TERAPEUTY.pozdrawiam serdecznie Violetta Ruksza