Stres i problemy ze wzwodem po poznaniu kobiety

Witam. Moj problem polega na tym ze od momentu kiedy poznam kobiete , zaczynam sie juz stresowac i kiedy ma dojsc do zblizenia jest problem ze wzwodem. Wiem ze to przez stres i wiem jak to wszystko dziala ale mimo wszystko organizm wtłacza do krwi nie dobre dlamnie substacje. Co zrobic zeby temu zapobiec?

Dzień dobry!

Drogą leczenia stanów lękowych, nerwicowych i zaburzeń erekcji na tle stresu jest psychoterapia, często w połączeniu ze wsparciem leków podnoszących sprawność seksualną. Proszę zgłosić się do lekarza seksuologa oraz psychologa seksuologa.

Pozdrawiam!