Stres i "przerywana" erekcja - jak sobie z tym radzić?

Witam, mam 18 lat, jestem prawiczkiem. Wraz z partnerką zdecydowaliśmy się razem współżyć. Lecz mieliśmy dwa podejścia i za każdym razem to samo, tzn. gra wstępna - wszystko jest OK lecz gdy nakładam prezerwatywę i ma dojść do penetracji wzwód się kończy. Jest to dla mnie stresujące i krępujące, że po raz kolejny tak się dzieje. Przy tym wszystkim staram się być wyluzowany lecz to mój pierwszy raz i nie sposób się nie stresować.

Witaj,
Kłopot z osiągnięciem wzwodu jest charakterystyczny dla młodych mężczyzn dopiero podejmujących współżycie. Jest to związane z usilnym dążeniem do jak najlepszego rezultatu zbliżenia, co w konsekwencji odwraca uwagę od naturalnej satysfakcji ze zbliżenia. Ewentualnym niepowodzeniom towarzyszy stres, co potęguje problem z wystąpieniem erekcji.
W tym wypadku, w miarę czasu, objaw ustępuje samoistnie.  Jeżeli jednak będzie się przedłużał, być może przydatna będzie konsultacja psychologiczna.
Pozdrawiam