Stres i wybuchy złości na bliskie osoby

witam chciałbym się zapytać w sprawie stresu i wybuchów złości . Ponieważ często jest tak że na osoby które są blisko mnie i uważają ze pomagają wspierają mnie w działaniu a czuje się samotnie i to jest uczucie pasują do całego stanuCzy mogę prosić o jakąś rade .

Dzień Dobry Panu,

Trzeba by było zobaczyć, dlaczego Pan tak reaguje w obecności własnie Bliskich.

Być może jest Panu łatwiej wyrażać skumulowane, a być może nie wyrażone emocje w kierunku Bliskich, niż w sposób adekwatny, i skierowany do odpowiednich osób, którzy powinni być adresatami tych emocji (ale w sposób asertywny).

Życzę Panu tylko asertywnego wyrażania siebie,
Irena Mielnik-Madej