Stres i zmiana klimatu a charakter miesiączki

witam,Ostatanio po skonczonym stosunku zsunełą się gumka,i częsc spermy wylala się na mojego partnera i moje udo.bardzo spanikowałam,był to 19dc,cykle mam 28-34d, od tego momentu ciągle towarzyszy mi ogromny stres. 9 dni po zbliżeniu pojawiło się plaminie (test z moczu - neg,) bardziej na papierze, 10-11 dnia było juz wiecej na wkładce, 12 dnia znów tylko na papierze.. cały czas mam ból podbrzusza.w tym cyklu byłam w ciepłym kraju.czy stres i zmiana klimatu mogą miec wpływ na charakt.miesiączki?

witam,
owszem - stres i zmiana klimatu mogą mieć wpływ na zmianę charakteru krwawienia oraz długość cyklu.
Jeżeli wytrysku nie było wewnątrz pochwy to szansa na zapłodnienie jest znikoma.
pozdrawiam