Stres, konkurencja, rywalizacja i brak życzliwości w pracy

jak pracować w stresie,w konkurencji,rywalizacji i braku życzliwości-praca powoduje stres u mnie a innej nie ma

Dr Ewa Bujoczek Psycholog, Gliwice

Praca w warunkach rywalizacji, konkurencji i stresu jest rzeczywiście trudna. warto nauczyć się radzenia sobie ze stresem, starać się zwiększyć swoją odporność psychiczną. To pozwoli Pani znieść obecne warunki pracy. Pomocna może być nauka technik relaksacyjnych, poprawa własnej odporności psychicznej, poszukanie osób, od których może Pan dostać wsparcie.

Witam. Zdystansować się i nie wdawać w sytuacje, które miałyby Pania dodatkowo narazić na stres. Trzymać się z tymi, którzy sa w porządku a od toksycznych ludzi trzymać się z dala jak się da.
Magdalena Brabec