Stres, nowo poznana partnerka a problemy z erekcją

Witam ostatnio uprawiałem sex z nowo poznana dziewczyną i doszedlem prawie po godz, nie odczuwalem przyjemnosci. Czy to mozliwe, ze to przez czesto masturbacje czy stres, ktory mialem. Mowiac stres nie mam na mysli tylko sexu w ogole jestem czesto przygnebiony. Zrobilismy to drugij raz i postaralem sie bardziej skoncentrowac doszedlem w nieco ponad 10m i bylo dobrze, potem doszedlem kolejne 2 razy i tu juz dobrze nie bylo nawet nie poczulem przy 2 i 3 razie, ze doszedlem? Nigdy sie to wczesni

Oczywiście stan psychiczny, przygnębienie, o którym Pan pisze, wpływa na seksualność, w tym na uczucie satysfakcji.
Anhedonia (brak odczuwania przyjemności) to cecha stanów przygnębiennych oraz depresyjnych (nie tylko zresztą tych stanów).
Być może warto rozważyć konsultację u dobrego psychologa, w Inowrocławiu jest to możliwe.
Pozdrawiam. JW, seksuologia.org.pl