Stres oraz zawroty głowy, szybsze bicie serca, poty i uczucie nudności

witam, czy mogli by mi panstwo pomoc w wyborze lekarza do ktorego powinnam traffic z nastepujacymi objawami 34lata, praca siedzaca, biurowa, stress mam - ale to jest cos do czego jestem od zawsze przyzwyczajona (tzn. Dla mnie ten rok jest tak samo stresujacy co poprzedni) : od 2 miesiecy ciagle uczucie jakby nudnosci - NIE CIAZA), zawrotow, pelnej glowy, szybkie bicie serca; poty, cisnienie super w normie-testy glukozowe w normie– decyzja o badaniu cukru podjelam gdyz do wczesniejszych objawow w

Badanie hormonów tarczycy na początek TSH, Kardiolog - może echo serca ?

Masaż kręosłupa szyjnego. Masz monitor na wysokości wzroku jak siedzisz na wprost ?

Jeśli nie znajdzie się przycyzna medyczna, powinna się Pani zająć objawami od strony psychologicznej. Stres jest jak gotowanie żaby. Podkręca temperaturę powoli, człowiek się przyzwyczaja i nagle jest metaforycznie mówiąc " ugotowany" tzn. zaczyna mieć objawy somatyczne.