Stres podczas seksu i zaburzenia wzwodu

Witam mam problem ze stresem podczas sexu, za duzo o tym mysle i sie denerwuje ze nie bedzie dobrze mojej partnerce z tytulu tego bardzo szybko dochodze i pozniej nie moge sie podniecic tak by mi stanol i bym mógł zrobic co do mnie nalezy. Podloze mojego problemu to psychika, gdyz jak sie upije nie stresuje sie podchodze do tego na luzie i jest dobrze wszystko. Prosze o pomoc w jaki sposob z tym sobie poradzic i czy konieczna jest wizyta u psychologa?

odp na portalu niewiele pomoze,..warto sie temu przyjrzec.... polecam konsultacje u doswiadczonego terapeuty.pozdrawiam serdecznie, Violetta Ruksza