Stres przed codziennymi obowiązkami u 20-latki

Witam. chciała bym aby mi poradzono bardziej to pytanie kieruję do psychologa. Mam 20 lat. I mam dziwną jakąś naturę przejmowania się głupotami, czy to spotkanie jakieś z kolegą, czy to spotkanie z koleżanką. Umówię się na spotkanie, potem tego dnia co się mam spotkać od rana odczuwam stres mdli mnie nie mogę nic zjeść i cała jestem poddenerwowania. W następstwie odwołuje spotkanie i stres to napięcie znika. Proszę o poradę jak się tego pozbyć jak normalnie iść na spotkanie bez stresu ? :)

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Malwina Huńczak

Dzień dobry, oczywiście najlepiej iść na spotkanie i pozbyć się stresu, rozumiem, że nie jest to jednak takie proste. Trudno określić skąd bierze się pani napięcie, czy było tak zawsze, czy pojawiło się to w pewnym momencie pani życia. Jeżeli pani problemy trwają od dłuższego czasu zachęcam do kontaktu z psychologiem w celu przyjrzenia się pani problemom i być może rozpoczęcie psychoterapii. Pozdrawiam.