Stres przed spotkaniami a odpowiednie działania

Dobry wieczór chciała bym się zapytać bo czasem przed spotkaniem denerwoje się brzuch mnie boli i czuje ze mam lekka biegunkę tzn wibruje mi w brzuchu tzn kręci i ręce mi drążą i słabo mi się robi i gorąco mi się robi co mam zrobić abym tak nie miała Czy to są lęki?

Lek. Tomasz Budlewski

Prawdopodobnie są to objawy stresu. Proponuję udać się do lekarza psychiatry lub psychologa. Po badaniu będzie można zastosować odpowiednie postępowanie.

Lek. Katarzyna Szymczak

Są to objawy typowe dla stresu, jeśli zdarzają się rzadko, przed ważnymi dla Pani wydarzeniami (silnie stresującymi) to nie ma powodu do niepokoju, natomiast jeśli jest to częsta sytuacja i zdarza się w sytuacjach przez inne osoby pojmowanych za "normalne" (niestresujące) jak np. pójście do szkoły/pracy/sklepu to sugerowałabym konsultację z psychologiem/psychiatrą.
Pozdrawiam