Stres przy prawdopodobieństwie ciąży po zabezpieczonym stosunku

Witam. Mam problem. Kochałam się z chłopakiem 20 czerwca (pierwszy raz) i 27 czerwca. Okres miałam dostać 30.07 niestety nic... Dziś jest 04.08 i nadal. Mam bóle brzucha, piersi mi urosły czyli tak jak przed okresem (okres mam nieregularny). Zabezpieczyliśmy się prezerwatywą i nie pękła ani się nie zsunęła. Nawet przed dojściem wyciągnął, by być pewnym. Ostatni okres miałam 02.07 do 06.07 Bardzo proszę o odpowiedź, bo bardzo się stresuje.

Lek. Izabela Ławnicka

Witam! By była Pani spokojniejsza sugeruję wykonanie testu ciążowego. Wynik negatywny będzie oznaczał, że powinna Pani cierpliwie poczekać na miesiączkę.