Stres w pracy u 20-latki

Witam mam pytanie. Co może być traktowane jako stres psychiczny w pracy? I jak to się objawia? Z góry dziękuję za odpowiedź.

A to, czy coś jest stresem czy też nie, zależy od osoby, która stres odczuwa. W zasadzie nie ma czegoś takiego jak stres obiektywny, dlatego warto spróbować doprecyzować pytanie.