Stres w pracy u mojego chłopaka - do jakiego lekarza się udać?

Dobry wieczór, Mój chłopak ma problem długotrwały stres w pracy powoduje że jego organizm degraduje się pomału bóle brzucha trzęsienie kończyn problemy z potencją problemy z utrzymaniem moczu bóle kręgosłupa żołądka. Stres powoduje takie stany że nie jest w stanie sam sobie z nim poradzić. Do jakiego lekarza najlepiej się udać w takiej sytuacji? by ratować jego organizm

Dzień dobry,
Doradzałabym wizytę konsultacyjną u psychiatry, gdyż opisane objawy mogą mieć miejsce na tle nerwowym. Dobrym pomysłem byłoby także szukanie wsparcia u psychologa psychoterapeuty. Zastanawia mnie to, czy istniałyby realne szanse na zmianę pracy przez Pani chłopaka. Niestety leczenie objawów bez usunięcia tak konkretnej przyczyny może okazać się bezowocne. Mam nadzieję, że wizyta u psychiatry okaże się bardzo pomocna.
Pozdrawiam serdecznie,
Katarzyna Kulczycka
http://psycholog-kulczycka.pl/