Stres z powodu zmiany pracy

Witam.W moim życiu po swiętach Wielkanocnych w 2015 r zaszło wiele zmian.W związku z otrzymaniem propozycji otworzenie spółki rzuciłem dobra prace.Po jakimś czasie zauważyłem ze wspólnik nie jest do końca uczciwy wobec mnie.Pracuje jednak dużo cały czas myśląc i zadręczając się ze rzuciłem prace.Mam bezzene noce lub śpię dużo,schudłem ,brak mi stabilizacji.Mam Żonę i cudownego synka jednak nie mam tej radości życia co kiedyś .Cały czas stres ,czasami rano wymioty żółcią ból brzucha brak apetytu.

Proszę poszukać wsparcia i skonsultować się ze specjalistą: psychologiem bądź psychoterapeutą. Proszę sobie jak najszybciej pomóc, ze względu na siebie, jak i swoją rodzinę, o której Pan pisze.

Pozdrawiam i życzę powodzenia,
Malwina Huńczak

Dzień dobry!

Proszę osobiście zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego w swoim mieście i rozważyć podjęcie psychoterapii.

Pozdrawiam!