Stresowanie się przed spotkaniami z dziewczyną i brak apetytu

Witam, jestem w związku od niedawna i bardzo się przejmuję i stresują np spotkaniami z dziewczyną swoją , gdy już jestem z nią jest dobrze . Lecz gdy nie ma jej przy mnie mysle o niej ze prawie nic nie jem . Denerwuje mnie to bo burczy mi w brzuchu a nie moge nic przełknąć . Rano się budzę nawet o 6 ponieważ mam dyskomfort w żołądku takie kręcenie. Nie wiem jak sobie z tym poradzić . Staje się to bardzo męczące . Prosiłbym o Pomoc

Dzień dobry!

Ze względu na poważne i dolegliwe objawy (utrata apetytu, niemożność jedzenia, problemy ze snem, silny stres) konieczna jest dłuższa osobista rozmowa. Proszę zgłosić się np. do Poradni Zdrowia Psychicznego.

Pozdrawiam!

Być może nie czuje się Pan bezpiecznie, pewnie? Podobne trudności mogą wynikać z zaniżonej samooceny, lęku przed odrzuceniem, "niesprawdzeniem się" itp. Zachęcam do konsultacji psychologicznej, przyjrzeniu się głębszym, emocjonalnym przyczynom trudności i pracy nad nimi. Pozwoli to poradzić sobie z uciążliwymi objawami.