Struktura heterogenna w usg jamy brzusznej

Proszę, o interpretację badania USG jamy brzusznej: W rzucie prawego pola nadnerczego/częściowo w okolicy bieguna górnego nerki prawej/ uwidoczniono strukturę heterogenną, hypoecho-, o wymiarach 1,8x2,6cm.W badaniu dopplerowskim bez cech unaczynienia. Wnioski:Poszerzenie prawego pola nadnerczowego/podejrzenie zmiany Tu, częściowo rzutującej się w biegunie górnym nerki prawej/. Podejrzenie zmiany Tu /mięsniakowatej/ macicy.Cechy zapalenia błony śluzowej opuszki XII-cy,okolicy odźwiernika... -

Renata GrzechociĹska

Witam.
Proszę udać się do chirurga w związku ze stwierdzaną zmianą w nadnerczu. Ze względu na cechy zapalenia błony śluzowej dwunastnicy proszę udać się do lekarza rodzinnego, który przepisze odpowiednie leczenie.
Pozdrawiam