Struktura jednorodna, bez zmian ogniskowych, przepływy naczyniowe niezamienne

Proszę o interpretacje wyników: OB po 1 h 20mm/1h norma 15 mm/1h, reszta morfologi jest w normie.Rozmaz mikroskopowy: monocyty 11% norma 8% TSH-2,380 ulU/ml norma do4,20, FT3-5,70pmol/l norma do 6,89, FT4-1,39ng/dl norma do 1,70 Usg tarczycy: Płat prawy 115x20x55, płat lewy 115x18xx45 struktura jednorodna, bez zmian ogniskowych,przepływy naczyniowe niezamienne,węzły chłonne niepowiększone

Wyniki są prawidłowe i nie ma powodu do niepokoju. Drobne odchylenia od normy nie stanowią klinicznej patologii.