Struktura lita na USG piersi

Witam, Mam 40 lat Jestem po badaniu USG piersi, które wykazało w jednej piersi w zarysie obwódki brodawki strukturę litą o wym 6,2x3,6x4,4 mm. Poza tym piersi: sonograficzne bez zmian ogniskowych, o budowie tłuszczowo gruczołowej, doły pachowe bez cech patologicznych. Czy ta struktura lita to coś poważnego ?

Struktura lita to trochę mało informacji. Co z pozostałymi cechami tej zmiany w obrazie ultrasonograficznym? Za mało danych, by móc jednoznacznie odpowiedzieć na Pani pytanie. Proszę udać się do Poradni Chorób Piersi.