Struktura miąższu o niejednorodnym rozkładzie ech wewnętrznych bez zmian ogniskowych

Witam,Prosze o interpretacje: Wymiary platow tarczycy: Plat prawy. 40X13x14 mm Plat lewy. 43X15x18 mm Gozkow nie zobrazowano.Obrysy platow rowne,gladkoe.Struktura miazszu o niejednorodnym rozkladzie ech wewnetrznych bez wyraznych zmian ognoskowych.

Aleksander Ropielewski

Wynik badania jest w normie.

Z wyrazami Szacunku
lek. Aleksander Ropielewski

Piotr Pilarski

Witam serdecznie,

tarczyca nie jest powiększona. Struktura miąższu może wskazywać na stan zapalny. Proszę skontaktować się z endokrynologiem, który poprowadzi dalszym procesem diagnostycznym.

Pozdrawiam.