Struktura miąższu prawidłowa, perfuzja przez miąższ w normie

Wynik usg tarczycy Bardzo proszę o interpretację wyniku: płat prawy tarczycy 12×16×50mm (5,1ml),płat lewy 12×19×45mm (5,6ml)cieśń2mm.struktura miąższu prawidłowa.perfuzja przez miąższ w normie.nie stwierdzam powiększony węzłów chłonnych w okolicy tarczycy.anty tg 14,76;anty tpo24,35; ft41,05; tsh 3, 300

Wszystko w porządku ale laboratoria mają różne zakresy normy. Jeżeli wyniki biochemiczne w normie i nie ma objawów to z tarzcycą wszystko o.k.