Struma nodosa colloides cum signis fibrosis

wynik badania-I struma nodosa colloides cum signis fibrosis,hyalinisationis et calcificationis focale. II-struma nodesa colloides et ademona oxyphilicum diameter 0,4cm. III- struma nodosa colloides cum foci lymphoplasiae.
ponad rok temu

Lek. Rafał Gryszkiewicz

I - wole guzkowe koloidowe, włókniejące, ogniskowo w stadium zwyrodnienia szklistego i zwapnienia
II - wole guzkowe koloidowe w gruczolaku kwasochłonnym o średnicy 0,4 cm
III - wole guzkowe koloidowe z ogniskowym rozrostem limfoidalnym