Strupki na głowie i uchu

Witam, mam na głowie i na uchu jakieś strupki wyglada to czasem jak łupież nic nie działa na to żadne środki przeciwlupiezowe. Dermatolodzy co rusz testowali inne środki nic nie pomogło. Miałem testy na grzybiczne zapalenie okazało sie ze to nic z grzybów ... Co to może być co mam robić ?

Witam. Opisane zmiany mogą być wynikiem nadkażenia bakteryjnego, które pojawiło się w wyniku nadmiernego przetłuszczania się skóry głowy. Proszę spróbować stosować szampony zmniejszające łojotok.