Strupy po zabiegu przegrody nosowej

Jestem tydzień po zabiegu przegrody i malżowin w Kajetanach, dzisiaj mialam wizytę kontrolną. Lekarka mi powiedziala że mam bardzo dużo stropów w tym nosie i moga mi sie porobic zrosty. Mam plukac nos sinus rins, kazali mi na wizyte kontrolna przyjsc ale na to sie czeka miesiacami. Co moge zrobic jak pozbyc się tych strupow czy mam nos wydmuchiwac mocno czy sam sinus rinse wystarczy i jak mocno mam naciskac butelke?

po operacji przegrody robi się opatrunki codziennie przez co najmniej 2 tygodnie. bez tego dochodzi do zrostów. operator jest temu winien. Coraz więcej ludzi skarży się na Kajetany! Tam dzieje się coś niedobrego!