Strzelanie i bolesność stawów u 22-letniej osoby

Witam mam 22 lata ,około 2 miesiecy temu w ciagu 3 dni zaczęły strzelac i boleć wszystkie stawy ,dodatkowo zablokowały sie barkowe.Ze stanu zapalnego mam przewezenie w stawkie krzyzowo-biodrowym.Na łydkach pojawia się coś jak pokrzywka.Zrobiłem bad. na chlamydie,bolerioze,ana,rf-wynik negatywny..Jedynie w ostatniej morfologi .NE%50,2(55-70)malejacy,MO%13(1-8)EO%7,5(0-4),BA%1,5(0-1) te 3 rosnace.Co moze byc przyczyną ?Z góry dziekuje za odp.

Aleksander Ropielewski

Powodem może być układowa choroba tkanki łącznej lub inna choroba reumatyczna. Sugeruję kontakt z reumatologiem. Konieczne będzie wykonanie badań dodatkowych.