Strzelanie kolan podczas chodzenia u 26-latki

Witam! Od dłuższego czasu bolą mnie kolana jak są zgięte, czasami muszę wyprostować nogę, żeby ból na chwile ustąpił. Nie boli przy chodzeniu, tylko przy siedzenia, kucaniu, tylko wtedy jak kolana są zgięte. Jak wchodzę po schodach, albo zginam i prostuje kolano to słychać "przeskakiwanie", "strzelanie" nie wiem jak to nazwać. Co to może byc, czy to coś poważnego? Wizytę mam dopiero za miesiąc.

Magdalena StusiĹska

Jeżeli problem rozwija się od dłuższego czasu, raczej nie jest to problem wymagający natychmiastowej troski. Być może przyczyną problemu jest stary uraz, lub tzw. boczne przyparcie rzepki- więcej będzie mógł powiedzieć lekarz po zbadaniu Pani.