Strzelanie kości oraz uszkodzenie chrząstki stawowej w stawie biodrowym

Witam serdecznie mam pytanie dotyczące strzelających stawów od momentu kiedy zdiagnozowano u mnie konflikty udowo panewkowe i uszkodzenie chrząstki stawowej w stawie biodrowym zaczęły mi "strzelać" ramiona kolana również czekam na artroskopie biodra cały czas byłem aktywny sportowo mam 25 lat czy istnieje prawdopodobieństwo że strzelające stawy są związane z kontuzją biodra ? i tam organizm jakoś więcej produkuje kolagenu przez co gdzie indziej brakuje ? Dziękuje za odpowiedz serdecznie :)

Renata GrzechociĹska

Witam.
Strzelające stawy mogą być spowodowane przez zmiany degeneracyjne w chrząstkach stawowych, dlatego powinny być diagnozowane przez ortopedę.
Pozdrawiam