Strzelanie pomiędzy nogą a kroczem, ból głowy i zwiększenie obwodu brzucha

Mam 26 lat bardzo często strzyka mnie pomiędzy nogą a kroczem(w 3 ciąży miałam duże żylaki) czasem strzyka mnie też w sercu i często boli mnie głowa. 2 miesiące temu po dużym wysiłku fizycznym dostałam dużych duszności drgawek, wszystko mnie bolało i zemdlałam.Robiłam EKG i badanie krwi wyszło dobrze. Po za tym zwiększył mi się obwód brzucha. Jako dziecko brałam leki psychotropowe. Co może mi dolegać?

Lek. Jacek Ławnicki

Witam!
Opisane dolegliwości są niespecyficzne i wymagają wdrożenia kompleksowej diagnostyki. Proszę zatem udać się na wizytę do lekarza rodzinnego, który pokieruje procesem diagnostycznym.