Strzelanie stawów i kości

Od dłuższego czasu strzelają mi stawy, kości ale nie tak jak u większości ludzi tylko w kolanach czy łokciach, u mnie jeszcze częściej strzelają kostki, nadgarstki, a nawet kark. Mam 20 lat nie wiem z czym może to być związane. Odczuwam równie często ból kości, jeśli można to tak nazwać. Czy jest to wiotkość stawów? Jeśli tak, to jak można ją leczy?

Witam. Tak zwane strzelanie w stawach najczęściej związane jest z gromadzeniem się w ich obrębie pęcherzyków gazów i nie jest powodem do niepokoju. Jeśli jednka odczuwa Pani bolesność czy nieprawidłową ruchomość w kościach proszę zgłosić się do lekarza poz który przeprowadzi bezpośrednie badanie.